Strona główna

O FIRMIE

Firma Kompikowo powstała w 2011 roku na bazie wiedzy i doświadczeń zdobytych podczas kilkunasto-letniej pracy w branży elektroinstalacyjnej.

Od początku działalności zawsze staraliśmy się stworzyć solidną bazę klientów, którzy będą nam ufać i wracać do nas po kolejne usługi. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz systemu Audio Video lub sytemu zabezpieczenia, czy jesteś zainteresowany jedną z naszych wielu innych usług, zawsze słuchamy Ciebie.

DOSTARCZAMY, SERWISUJEMY I INSTALUJEMY WSZYSTKO O CZYM POMYŚLISZ A CO JEST OPARTE NA TECHNOLOGII

Potrzebujesz konfiguracji systemu automatyki domowej? Oferujemy obszerną listę usług automatyzacji, które mogą kontrolować wszystko, Twój system bezpieczeństwa, oświetlenie wewnętrzne / zewnętrzne, kino domowe i wiele innych urządzeń.

Możemy zająć się wszystkim, począwszy od wykonania instalacji elektrycznej i teletechnicznej / sieci LAN przez instalację dowolnych systemów po wszelkie niezbędne czynności konserwacyjne lub naprawy, które z czasem mogą stać się konieczne do wykonania. Mamy dostęp do wielu produktów, wielu różnych producentów i na pewno będziemy w stanie dobrać system, który nie tylko mieści się w Twoim budżecie, ale też z pewnością będzie wyjątkowy.

CO NAS WYRÓŻNIA

Jedną z rzeczy, która naprawdę odróżnia nas od innych firm z branży rozrywki domowej i rozwiązań technologicznych, jest oferowanie produktów i usług, których nikt inny nie oferuje.

KIEDY SPRZEDAJEMY I INSTALUJEMY CI PRODUKT, BEZ WZGLĘDU NA TO, CZY JEST OBJĘTY GWARANCJĄ PRODUCENTA PRZEZ ROK CZY DZIESIĘĆ LAT, TO MY JESTEŚMY GWARANTEM.

Oznacza to, że jeśli masz problemy z produktem, który sprzedaliśmy, dzwonisz do nas, a nie do producenta. Osobiście zgłaszamy sprzęt do naprawy lub wymiany uszkodzonej części i ponownej instalacji za darmo. Po upływie pierwszych trzydziestu dni wiele firm powie Ci abyś zadzwonił do producenta i sam dokonał wymiany gwarancyjnej, lub zaproponuje, że przyjedzie aby się tym zająć, a następnie wystawi Ci rachunek za czas poświęcony na naprawę lub wymianę uszkodzonej części. My nie działamy w taki sposób. Naszym priorytetem jest zawsze nasz klient i dbałość o to, aby otrzymywał wysokiej jakości produkty i wysoką jakość usług. Oferujemy obszerną listę rozwiązań technologicznych zarówno do użytku komercyjnego, jak i mieszkaniowego, i zapraszamy Cię do zapoznania się z nimi. Jeżeli jesteś zainteresowany instalacją monitoringu, alarmu, pomocą elektryka czy montażem klimatyzacji zadzwoń do nas lub wyślij nam e-mail, aby umówić się na BEZPŁATNĄ konsultację. Działamy na terenie miasta Białystok i całego województwa podlaskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  • INSTALACJE ELEKTRYCZNE
  • MONITORING – Domu, Firmy, Magazynów, Obszarów
  • Alarm – Kontrole dostępu, inteligentny dom
  • Kontrola dostępu, Karty Rfid
  • Systemy p. pożarowe
  • Instalacje sieci LAN w domu, biurowcach, magazynach
  • Systemy zdalnej kontroli – Bramy wjazdowe, garażowe
  • Budowa infrastruktury teleinformatycznej